אוספים
האגף הנוער והחינוך לאמנות   תכניות למבוגריםאירועים פרטיים והפקות מיוחדות  

אירועים פרטיים והפקות מיוחדות

share הדפסשלח לחבר

מופעי ענק, בעיקר בימי הקיץ: קונצרטים של מוזיקה קלסית וקלה, הופעות מחול, מופעי רוק ואירועים אחרים המיועדים לקהל הרחב מכל הגילים. כמו-כן מופקים במוזיאון, באווירה מיוחדת במינה, ערבי גאלה, כנסים, ימי גיבוש, מסיבות, ימי עיון ועוד מיני אירועים פרטיים.

במוזיאון לא מקיימים חתונות.

 50,000 איש בשנה משתתפים באירועי ענק לקהל הרחב ועוד 10,000 איש באירועים פרטיים

נטע כהן
מנהלת מחלקת אירועים פרטיים והפקות מיוחדות
 [email protected]
מחלקת האירועים:
טלפון: 02-6708985 פקס: 02-6708008אירועים פרטיים והפקות מיוחדות

מוזיאון רוקפלר|גן האמנות|בית ברגמן|דגם בית שני|בית טיכו|אודיטוריום דורות

מוזיאון רוקפלר
המוזיאון נבנה בימי המנדט הבריטי, והוא אחת משכיות החמדה האדריכליות של ירושלים. מתמזגות בו מסורות בנייה מערביות ומזרחיות, והוא אוצר בתוכו אוספי ארכאולוגיה נדירים ביופיים.
ברחבי המוזיאון אפשר לערוך אירועים הכוללים קבלת-פנים ברחבת הכניסה, הדרכה וארוחה סביב הברכה בחצר המוזיאון.
עד 200 משתתפים
עוד אודות מוזיאון רוקפלר
לראש העמוד

גן האמנות
גן הפסלים בעיצובו המרהיב של הפסל איסאמו נוגוצ’י ממזג את נופה של ירושלים עם גני זן יפניים. ברחבי הגן מוצגות כ-50 יצירות-מופת מאת מיטב הפסלים המודרנים ובהם פבלו פיקאסו, הנרי מור, אוגוסט רודן ורוברט אינדיאנה.
בגן אפשר לערוך קבלות-פנים, ארוחות ערב, מופעים וכנסים
מ-80 ועד 1000 משתתפים
עוד אודות גן האמנות
לראש העמוד

בית ברגמן
ביתה הפרטי של אספנית האמנות הבינלאומית, הגברת שרלוט ברגמן, נבנה בשנות ה-70 בשטח המוזיאון; הבית בנוי בסגנון בינלאומי ומשקיף על נוף פסטורלי של עמק המצלבה ומשכן הכנסת. יצירות האמנות המקוריות שבו משרות אווירה המתאימה לאירועי יוקרה לאניני טעם.
עד 200 משתתפים
עוד אודות בית ברגמן
לראש העמוד

חצר דגם בית שני במתחם היכל הספר
דגם ירושלים בימי הבית השני נגלה לעיני המבקר מיד עם כניסתו למוזיאון ישראל. הדגם הוא חלק ממתחם היכל הספר והוא משחזר את ירושלים כשהיתה בשיא תפארתה בשנת 66 לספירה, סמוך למועד חורבן בית המקדש.
לעת ערב טובל המקום באווירה הקסומה של ירושלים ונשקף ממנו קו הרקיע הייחודי והמרהיב של העיר. באתר אפשר לקיים ארוחות ערב וקבלות-פנים, לשלב בהן הרצאה, מופע באודיטוריום דורות הסמוך או ‘שוק חי’ המציג את חיי היומיום
בירושלים באותה התקופה.
מ 25- ועד 1000 משתתפים
עוד אודות דגם בית שני
לראש העמוד

בית טיכו
בית טיכו שבמרכז העיר הוא אחד הבתים הראשונים בירושלים שנבנו מחוץ לחומות העיר העתיקה. הבית ספוג באווירת ירושלים של פעם ומציג מבחר מיצירתה של הציירת הישראלית האהובה אנה טיכו שחיה בו לצד בעלה, רופא העיניים האגדי, ד”ר אברהם טיכו. כבר בימיה של אנה טיכו היה הבית מרכז לפעילות חברתית ותרבותית; כאות הוקרה לירושלים הורישה אנה טיכו את הבית על אוספיו וספרייתו לאנשי העיר כדי שישמש מרכז אמנות לרווחת הציבור.
אפשר לקיים בו הרצאות וקונצרטים בגלריה העליונה ובספרייה ולשלב ארוחה במסעדה במקום
מ 30- ועד 120 משתתפים
עוד אודות בית טיכו
לראש העמוד

אודיטוריום דורות
האודיטוריום החדש והמהודר של היכל הספר נמצא סמוך למכלול בית שני וכולל ציוד אורקולי משוכלל. אפשר לקיים בו כנסים, ימי עיון, הרצאות, מופעים ואירועים מיוחדים.
עד 120 משתתפים
עוד אודות מרכז קרן דורות

  בניית אתרים  בניית אתרים