אוספים
על אודות   אנשי הצוות

אנשי הצוות

הדפסשלח לחבר
 

מנכ"ל מוזיאון ישראל ע"ש אן וג'רום פישר
ג'יימס סניידר
670-8811
[email protected]

משנה למנכ"ל 
צח גרניט
670-8889
[email protected]

סמנכ"ל לפיתוח ולקשרי חוץ
ברק כהן
670-8098
[email protected]

אוצר ראשי לארכאולוגיה על שם תמר וטדי קולק
ד"ר חיים גיטלר
670-8812
gitler@imj.org.il

אוצרת ראשית אגף לאמנות ותרבות יהודית ע"ש ג'ק, ג'וזף ומורטון מנדל
דייזי רקח ג'ברה
670-8844
[email protected]

אוצרת ראשית לאמנויות ע"ש יולה וז'אק ליפשיץ
מירה לפידות
670-8988
[email protected]

ראש אגף הנוער והחינוך לאמנות
מנהלת מחלקת תערוכות
ד"ר טלי גביש
677-1355
[email protected]

ראש אגף שירותי אוצרות
טניה כהן-עוזיאל
677-1356
[email protected]

ראש אגף כספים
יוז'ו אורנשטיין
670-8828
670-8901
[email protected]

ראש אגף משאבי אנוש 
דבורה פיינשטיין
677-1343
[email protected]

 ראש ארגון המתנדבים
אדגר זיסר
670-8925
[email protected]


צוות אדמיניסטרטיבי בכיר

רשמת ומזכירת החברה
מרים אפפלדורף
670-8030
[email protected]

עוזרת בכירה למנכ"ל  
חנדי מידד
670-8801
[email protected] 

אגפים אוצרותיים

האגף לארכאולוגיה ע"ש שמואל וסיידי ברונפמן

אוצר ראשי לארכאולוגיה על שם תמר וטדי קולק
אוצר לנומיסמטיקה 
ד"ר חיים גיטלר
670-8831
[email protected]

עוזרת לאוצר ראשי 
חגית מעוז-לין
670-8045
[email protected]

אוצרת לתקופה  הפרהיסטורית   
ד"ר דבי הרשמן
670-8821
[email protected]

אוצרת לתקופות קדומות  
אוסנת מיש ברנדל
670-8829
[email protected]

אוצרת משנה לתקופות קדומות
בלה גרשוביץ
670-8829
[email protected]

אוצר לימי הבית הראשון והתקופה הפרסית 
ד"ר ערן אריה
670-8877
[email protected]

אוצר לתקופה ההלניסטית, רומית ובזנטית
דוד מבורך
670-8816
[email protected]

אוצרת בכירה לאמנות וארכאולוגיה איסלמית 
נעמה ברוש
670-8834
[email protected] 

אוצרת משנה לאמנות וארכאולוגיה איסלמית ורשמת 
ילנה מגיד
670-8885
[email protected]

 אוצרת לארכאולוגיה של מערב אסיה
ארינה-לאורה פרי

6708-856
[email protected]

אוצרת לארכאולוגיה מצרית 
ד"ר דפנה בן תור
670-8934
[email protected]

אוצרת בכירה לארכאולוגיה קלאסית 
ד"ר סילביה רוזנברג
670-8849
[email protected]

מנהל היכל הספר ואוצר מגילות יהודה  
ד"ר אדולפו רויטמן
633-2568
[email protected]

אוצרת משנה של מגילות יהודה  
גלית בנט דהן
Tel. 633-2565
[email protected]

אוצרת לזכוכית עתיקה
נטשה כצנלסון
670-8830
[email protected]

אוצר מוזיאון רוקפלר
פאוזי איברהים
677-1341
[email protected]

 מתאמת, היכל הספר
רותם אריאלי
633-2569
[email protected]

מנהל פרויקטים
מתנאל שוקרון
670-8885

עורכת בשפה האנגלית
ננסי בנוביץ'
670-8833
[email protected]

רכזת אגף  
אליסון אשנברג
670-8937
[email protected]

האגף לאמנות ותרבות יהודית ע"ש ג'ק, ג'וזף ומורטון מנדל

אוצרת ראשית אגף לאמנות ותרבות יהודית ע"ש ג'ק, ג'וזף ומורטון מנדל
דייזי רקח ג'ברה
670-8844
[email protected]

אוצרת במחלקה ליודאיקה ע"ש סקירבול
רחל צרפתי 
670-8819
[email protected]

אוצרת בכירה במחלקה ע"ש פורשהיימר
אסתר מוצ'בסקי שנפר
670-8986
[email protected]

אוצרת בכירה במחלקה ע"ש פורשהיימר

נעם ברעם בן יוסף
670-8016
670-8996

אוצרת משנה, האגף לאמנות ותרבות יהודית ע"ש ג'ק, ג'וזף ומורטון מנדל
שרון וייזר פרגוסון
670-8844
[email protected]

אוצרת משנה
אפרת אסף-שפירא
670-8978
[email protected]

עוזרת לאוצר
אנה ניצא
טל: 677-1329
[email protected]

רכזת תיאום בקרת פרוייקטים
האגף לאמנות ותרבות יהודית ע"ש ג'ק, ג'וזף ומורטון מנדל
חן מלול
670-8844
[email protected]

ממונה על ארכיון הצילומים במרכז ע"ש פאלק   
רויטל חובב
677-1311
[email protected]

רכזת מאגרי מידע במרכז המידע לאמנות יהודית ואתנוגרפיה על שם אן ואיזידור פאלק   
אלונה פרבר
677-1311
[email protected]
           

אגף אדמונד ולילי ספרא לאמנויות

אוצרת ראשית לאמנויות ע"ש יולה וז'אק ליפשיץ
מירה לפידות
670-8988
[email protected]

אוצרת לאמנות עכשווית ע"ש משפחת לנדו
ריטה קרסטינג
[email protected]
טל' 6708988


המחלקה לאמנות ישראלית
[email protected]

אוצר לאמנות ישראלית
אמיתי מנדלסון
670-8841
[email protected]

אוצרת משנה לאמנות ישראלית 
איה מירון
670-8841
[email protected]

אוצרת אמנות אירופה   
שלומית שטיינברג
670-8989
[email protected]

אוצרת לאמנות מודרנית 
עדינה קמיאן-קשדן
670-8014
[email protected]

אוצרת משנה לאמנות מודרנית ע"ש סטלה פישבך
אפרת קליין-אהרן
[email protected]

אוצרת משנה לאמנות מודרנית ע"ש סטלה פישבך
נגה אליעש-זלמנוביץ
[email protected]

אוצרת ומנהלת המחלקה להדפסים ורישומים
ע"ש מיכאל ברומברג
טניה סירקוביץ
670-8969
[email protected]

אוצרת משנה לאמנות עכשוית 
טליה עמאר
670-8894
[email protected]

אוצרת לרישומים והדפסים
רונית שורק
670-8853
[email protected]

אוצר מפות
וממונה על מדור מפות ארץ הקודש על שם נורמן ביר
אריאל תשבי
המחלקה לרישומים ולהדפסים
670-8921
[email protected]

אוצר בכיר לצילום   
ניסן פרז
670-8843
[email protected]

אוצרת משנה לצילום   
יהודית קפלן
670-8843
[email protected]

מ"מ אוצר לעיצוב   
אסנת סירקין
670-8882
[email protected]

אוצרת משנה לאמנות אסיה
מרים מלאכי
670-8840
[email protected]

אוצר בכיר, אמנות אפריקה, אוקיאניה ויבשות אמריקה
מרטין רייט
670-8955

אוצרת לאמנות יבשת אמריקה 
איבון פלייטמן
670-8015
[email protected]

אוצרת לאמנות אפריקה ואוקיאניה 
דורית שפיר
670-8955
[email protected]


אוצרת משנה לרישומים והדפסים
נירית שרון דבל
[email protected]
670-8065

אוצרת, בית טיכו   
תמנע זליגמן
670-8913
[email protected]

רכזת תיאום בקרת פרויקטים, אגף בצלאל 
פאולינה גלפר
677-1355
[email protected]

 רכזת אגף בצלאל
נטלי ללוש
 677-1352
[email protected]

מנהלת מרכז המידע לאמנות ישראלית
ד"ר קופיאצקי עליזה
670-8018
[email protected]
 

אגף הנוער והחינוך לאמנות

ראש אגף הנוער והחינוך לאמנות
מנהלת מחלקת תערוכות
ד"ר טלי גביש
677-1355
[email protected]

עוזרת לאוצר ראשי
ליאורה פוגלמן
677-1336
[email protected]

אוצר בכיר, מנהל מחלקת חוגים
אלדד שאלתיאל
670-8961
[email protected]

אוצרת, מנהלת מחלקת השתלמויות לאנשי חנוך
ליהיא ספיר
670-8860
[email protected]

אוצרת, מנהלת מחלקת הדרכות
פלביה לבוב
677-1305
[email protected]

אוצרת משנה, מנהלת מחלקת מחקר ופיתוח
דניאלה שלו
677-1373
[email protected]

אוצרת משנה המחלקה לאירועי תרבות
חראש לנה
677-1302
[email protected]

אוצרת משנה לתערוכות ותאום ובקרה
סמדר גפני
670-8825
[email protected]

אוצרת משנה סדנת המיחזור
תלמה שולץ
670-8963
[email protected]

מנהלת ספריית אגף הנוער
אורנה גרנות
670-8952
[email protected]

אוצרת משנה שירות אגפי
דלילה היזמי
670-8964
[email protected]

אוצרת משנה לחינוך מוזיאלי
אלה רגב 
670-8891
[email protected]

אוצרת משנה לחינוך מוזיאלי 
אלה כהן 
670-8952
[email protected]

אוצר משנה לפרויקטים חינוכיים
קובי בן-מאיר
677-8053
 [email protected]
 

אחראית תחום  חינוך מיוחד

תמנה שחר
02-6771379
[email protected]

רכזת הדרכות
אמיליה ויד
670-8884
[email protected]

מנהלת אדמיניסטרציה וכח-אדם באגף הנוער
נאווה שוורץ
670-8068
[email protected]

רכזת האגף
איבט מסיניאס
670-8052
[email protected]


שירותי אוצרות

ראש אגף שירותי אוצרות
טניה כהן-עוזיאל
677-1356
[email protected]

מנהלת מחלקת תצוגות
רבקה מאיירס
670-8087
[email protected]

מעצב ראשי
אורן שגיב
6771374
[email protected]

מעצבת בכירה, תצוגת קבעה
הלינה חמו
670-8982
[email protected]
 
ראש מחלקת ניוד תערוכות
סיון ערן
677-1317
[email protected]

ראש אגף פרסומים
נירית צור
670-8079
[email protected]

מעצבת ומשנה לראש אגף פרסומים
יעל במברגר
670-8892
[email protected]

עורכת בכירה לפרסומים באנגלית
אנה בארבר
670-8981
[email protected]

עורכת בכירה לפרסומים בעברית
תמי מיכאלי
670-8979
[email protected]

מנהל מחלקה לשרותים טכניים 
פסח רודר
670-8898
[email protected]

ממונה על ניהול פרויקטים
ארתור אבאקוב
670-8908
[email protected]

מנהל מעבדות שימור 
דוד ביגלאייזן
670-8881
[email protected]

מנהל מעבדת נייר  
מיכאל מגן
670-8808
[email protected]

מנהל מעבדת רפאות  
אנדריי ואינר
670-8810
[email protected]

מנהלת מעבדת כימיה 
מרינה רסובסקי
670-8817
[email protected] 

משמרת בכירה, מנהלת המחלקה לשימור טכסטיל
כוכבית שריון
670-8871
[email protected]

מנהל מעבדת ציור 
אלון גיורא
677-1380
[email protected]

המחלקה לצילום וזכויות יוצרים
עמליה קשת
670-8064
[email protected]

רשמת
מרים אפפלדורף
670-8030
[email protected]

מנהל מחלקת צילום 
אלי פוזנר
670-8874
[email protected]

ממונה על פרויקטים מיוחדים- משרד הרשם
דפנה לפידות
670-8093
[email protected]

מנהלת מערכות מחשוב ואוספים
ד"ר קופיאצקי עליזה
670-8928
[email protected]

תקציבי תערוכות וביטוח
דליה אנג'ל
670-8897
[email protected]

רכזת תיאום בקרת פרוייקטים ועוזרת לראש אגף שירותי אוצרות
ליאת בנזגידה 
677-1357
 [email protected]

ממונה על שיגור, ניוד והשאלה
הנק ון דורניק
670-8031
[email protected]

אגף לקשרי חוץ


סמנכ"ל לפיתוח ולקשרי חוץ
ברק כהן
670-8098
[email protected]

מנהלת אגודת ידידי מוזיאון ישראל
רוטשטיין לאה
670-8815
677-1344
[email protected]

רכזת פיתוח קשרי תורמים ומנהלת פרויקטים מיוחדים
סוזן סטרול
6708-917
[email protected]

רכזת פיתוח באגף לקשרי חוץ
אמסלם יהודית
670-8861
[email protected] 
   
רכזת פיתוח משאבים
דינה ווזנר
6708904
[email protected]

מנהלת קשרי תורמים
קארינה אוירבך
6708899
[email protected]


מנהלת תפעול
דליה לזר
670-8909
[email protected]

מנהלת ארכיון
תמר סופר
 670-8037
[email protected]

 רכזת מתנדבים 
דיצה לוי 
67-8925
[email protected]

מנהלת מחלקת אירועים פרטיים והפקות מיוחדות
נטע כהן
6708985
[email protected]

ראש אגף כספים  
אורנשטיין יוז'ו
670-8828
[email protected]

חשבת
שרי שפירא
[email protected]
677-1372

תקציבנית
סוניה גורטובניק
[email protected]

 

 

אגף משאבי אנוש

ראש אגף משאבי אנוש  
פיינשטיין דבורה
670-8956
[email protected]

נא לשלוח קורות חיים אל
[email protected]

סגנית ראש אגף משאבי אנוש
מקוב מירה
670-8957
[email protected]
 
ראש מחלקת השכר  
סילבנה אלה
670-8848
[email protected]

ראש מחלקת בטחון וחירום
עודד רחמים
670-8839
[email protected]

ראש אגף אחזקה ובינוי   
יצחק אסתרקין 
670-8851
[email protected]


מנהל מחלקת לוגיסטיקה ורכש
אביגדור נדב
[email protected]


אגף שיווק ויחסי ציבור

שי ימין

677-1323
[email protected]

מנהל מכירות- במח' שיווק
רוני פלד
6708896
[email protected]

יחידת המולטימדיה
אוצרת למולטימדיה ומנהלת היחידה 
ד"ר חזן סוזן
670-8066
[email protected]

וובמסטר
אבי רוזנברג
670-8066
w[email protected]

מעצבת האתר
חיה שפר
670-8066
[email protected]

עורכת האתר - עברית
חנה קן-ברונשוויג
670-8066
[email protected]

עורכת האתר - אנגלית
דינה לוונשטיין
670-8066
[email protected]

מנהלת פרסום
סימה סייג
670-8868
[email protected]

מנהלת משרד המנויים
נטליה קובל
670-8855
[email protected]

דוברת
שכטר רחל
670-8935
[email protected]

ממונה על עיתונות חוץ   
שר דינה
670-8935
[email protected]

מנהלת השירות לקהל
סוזי גביזון
670-8888
[email protected]

 

מערכות מידע ומחשוב

מנהל מחלקת מערכות מידע ומחשוב
מוטי דוזטו
6708028
 [email protected]

מנהל פרויקטים
מאיר אטיאס
670-8097
[email protected]

מנהל רשת
אהרן זלקוב

רכז טכנאים ותמיכת משתמשים
אריק מרדכי
[email protected]

טכנאי מחשבים ורשתות
אייל חוברה
670-8836
[email protected]

 מערכות מחשוב ואוספים  

מנהלת מערכות מחשוב ואוספים
ד"ר קופיאצקי עליזה
670-8928
[email protected]

 

ארגון המתנדבים

ראש ארגון המתנדבים   
אדגר זיסר
670-8925
[email protected]

רכזת מתנדבים 
דיצה לוי 
67-8925
[email protected]

חנויות

טלפון : 02-6728294

 מנכ"ל החברה
זאב ליבוביץ
02-6708883
[email protected]

מתאמת, מוצרי מוזיאון ישראל
טליא חזן-רופא
טל 02-6708883
פקס 02-5634064
[email protected]

שיווק
תמרה פקוביץ'
טל' 02-6708055
[email protected]

 מנהלת החנויות וקניינית
חני צלמונה
[email protected]

מבקרת פנים

ורדי אילה, רו"ח
670-8943, 670-8804

  

מסעדות

מסעדה בשרית מודרן
02-6480862

בית קפהמנספלד
02-5662308     02-5636280
[email protected]

 

 
  בניית אתרים  בניית אתרים