על אודות   ברכת המנכ"ל

ברכת המנכ"ל

הדפסשלח לחבר
 

אני מתכבד להזמינכם לביקור במוזיאון ישראל בירושלים.
בין שאתם מכירים אותנו מביקורים קודמים ובין שהגעתם אלינו במקרה, תקוותי היא שתיהנו מהזדמנות זו לבקר בתערוכות ובאוספים ולהתוודע לתכניות שלנו, ותוך כדי כך תגלו פרטים נוספים על המוזיאון.
מוזיאון ישראל נוסד בשנת 1965 ותוך זמן קצר הפך למוזיאון המקיף לאמנות ולארכאולוגיה בחלק זה של העולם. אנו מקווים כי אתר האינטרנט שלנו יצליח להעביר ולו שמץ מן ההיקף ומן האיכות שבהם מצטיינים האוספים והתערוכות שלנו, וכי תוכלו להתרשם מיופייה של קריית המוזיאון וממגוון הפעילויות המתקיימות בשטחה מדי יום.
מה שמבדיל בין ביקורך באתר שלנו לבין חוויית הביקור המסורתי במוזיאון היא ההזדמנות למפגש בינך, המבקר האלקטרוני שלנו, ובינינו. במהלך סיורך בין גלריות המוזיאון, בהיכל הספר ובגן האמנות, נשמח לשמוע את הערותיך ואת תגובותיך למראות באחת הדרכים הבאות - באמצעות ספר המבקרים, בחנות   הווירטואלית, בעמוד החברות ובעמודי תכניות הלימוד האינטראקטיביות שאנו מציעים.
מספרם של ידידי מוזיאון ישראל שהפכו גם למבקרים "וירטואליים" באתר הרשת שלנו הולך וגדל, ואנו שבעי רצון מכך. עם זאת, כאשר הידידים ה"ווירטואליים" שלנו הופכים למבקרים של ממש בירושלים, אז אנו יודעים כי האתר אמנם השיג את מטרתו האמתית.
בשם מועצת המנהלים וצוות המוזיאון אני מתכבד להזמינכם למוזיאון הן בביקור אלקטרוני זה והן בביקור של ממש בעתיד. כאשר תעברו בפתחו ה"לא וירטואלי" של המוזיאון, בטוחני כי תגלו שאין תחליף לחוויה המזומנת למתבונן ישירות באוצרות תרבות מקוריים: במקרה שלנו, למעלה מ-500,000 חפצי אמנות, ארכאולוגיה, אתנוגרפיה ויודאיקה, המייצגים את שלל תרבויות העולם, מראשיתו, לפני 10 מיליון שנים, ועד להווה.

ג'יימס ס. סניידר
מנכ"ל ע"ש אן וג'רום פישר

 
  בניית אתרים  בניית אתרים