אוספים
על אודות   אנשי הצוות

אנשי הצוות

הדפסשלח לחבר
 

מנכ"ל מוזיאון ישראל ע"ש אן וג'רום פישר
ג'יימס סניידר
טל' 670-8811
[email protected]

משנה למנכ"ל 
צח גרניט
טל' 670-8889
[email protected]

סמנכ"ל לפיתוח ולקשרי חוץ
ברק כהן
טל' 670-8098
[email protected]

אוצר ראשי לארכאולוגיה על שם תמר וטדי קולק
ד"ר חיים גיטלר
טל' 670-8812
gitler@imj.org.il

אוצרת ראשית אגף לאמנות ותרבות יהודית ע"ש ג'ק, ג'וזף ומורטון מנדל
דייזי רקח ג'ברה
טל' 670-8844
[email protected]

אוצרת ראשית לאמנויות ע"ש יולה וז'אק ליפשיץ
מירה לפידות
טל' 670-8988
[email protected]

ראש אגף הנוער והחינוך לאמנות
ד"ר טלי גביש 
טל' 677-1335
[email protected]

ראש אגף שירותי אוצרות
טניה כהן-עוזיאל
טל' 677-1356
[email protected]

מעצב ראשי
אורן שגיב
טל' 6771374
[email protected]

ראש אגף כספים
יוז'ו אורנשטיין
טל' 670-8828
טל' 670-8901
[email protected]

ראש אגף משאבי אנוש 
דבורה פיינשטיין
677-1343
[email protected]

ראש ארגון המתנדבים
אדגר זיסר
טל' 670-8925
[email protected]


צוות אדמיניסטרטיבי בכיר

רשמת  
ברקת מן
טל' 670-8030
bareket@imj.org.il

עוזרת בכירה למנכ"ל  
חנדי מידד
טל' 670-8801
[email protected] 

מזכירת חברה 
יעל שנער
טל' 670-8889
[email protected]

אגפים אוצרותיים

האגף לארכאולוגיה ע"ש שמואל וסיידי ברונפמן

אוצר ראשי לארכאולוגיה על שם תמר וטדי קולק
אוצר לנומיסמטיקה 
ד"ר חיים גיטלר
טל' 670-8812
[email protected]

עוזרת לאוצר ראשי 
חגית מעוז-לין
טל' 670-8045
[email protected]

אוצרת לתקופה  הפרהיסטורית   
ד"ר דבי הרשמן
טל' 670-8821
[email protected]

אוצרת לתקופות קדומות  
אוסנת מיש ברנדל
טל' 670-8829
[email protected]

אוצרת משנה לתקופות קדומות
בלה גרשוביץ
טל' 670-8829
[email protected]

אוצר לימי הבית הראשון והתקופה הפרסית 
ד"ר ערן אריה
טל' 670-8877
[email protected]

אוצר בכיר לתקופה ההלניסטית, רומית ובזנטית
דוד מבורך
טל' 670-8816
[email protected]

אוצרת משנה לתקופה ההלניסטית, רומית ובזנטית
רחל קן-קריינין
670-8816
[email protected]

אוצרת בכירה לאמנות וארכאולוגיה איסלמית 
נעמה ברוש
טל' 670-8834
[email protected] 

אוצרת משנה לאמנות וארכאולוגיה איסלמית ורשמת 
ילנה מגיד
טל' 670-8885
[email protected]

 אוצרת לארכאולוגיה של מערב אסיה
ארינה-לאורה פרי
טל' 6708-856
[email protected]

אוצרת לארכאולוגיה מצרית 
ד"ר דפנה בן תור
טל' 670-8934
[email protected]

אוצרת בכירה לארכאולוגיה קלאסית 
ד"ר סילביה רוזנברג
טל' 670-8849
[email protected]

מנהל היכל הספר ואוצר מגילות יהודה  
ד"ר אדולפו רויטמן
טל' 633-2568
[email protected]

אוצרת משנה של מגילות יהודה  
גלית בנט דהן
טל' 633-2565
[email protected]

אוצר משנה לנומיסמטיקה
יניב שאואר
טל' 670-8831
[email protected]

אוצרת לזכוכית עתיקה
נטשה כצנלסון
טל' 670-8830
[email protected]

אוצר מוזיאון רוקפלר
פאוזי איברהים
טל' 677-1341
[email protected]

מתאמת, היכל הספר
רותם אריאלי
טל' 633-2569
[email protected]

רכז תיאום בקרת פרויקטים
מתנאל שוקרון
טל' 670-8885
[email protected]

עורכת בשפה האנגלית
ננסי בנוביץ'
טל' 670-8833
[email protected]

רכזת אגף  
אליסון אשנברג
טל' 670-8937
[email protected]


האגף לאמנות ותרבות יהודית ע"ש ג'ק, ג'וזף ומורטון מנדל

אוצרת ראשית אגף לאמנות ותרבות יהודית ע"ש ג'ק, ג'וזף ומורטון מנדל
דייזי רקח ג'ברה
טל' 670-8844
[email protected]

אוצרת במחלקה ליודאיקה ע"ש סקירבול
רחל צרפתי 
טל' 670-8819
[email protected]

אוצרת בכירה במחלקה ע"ש פורשהיימר
אסתר מוצ'בסקי שנפר
טל' 670-8986
[email protected]

אוצרת בכירה במחלקה ע"ש פורשהיימר
נעם ברעם בן יוסף
טל' 670-8016
טל' 670-8996

אוצרת משנה, האגף לאמנות ותרבות יהודית ע"ש ג'ק, ג'וזף ומורטון מנדל
שרון וייזר פרגוסון
טל' 670-8844
[email protected]

אוצרת משנה
אפרת אסף-שפירא
טל' 670-8978
[email protected]

עוזרת לאוצר
אנה ניצא
טל' 677-1329
[email protected]

מנהלת האוספים והמחסנים 
האגף לאמנות ותרבות יהודית
ג'ויה פרוג'ה שטולמן
טל'  6708978
[email protected]
 
רכזת תיאום בקרת פרוייקטים
האגף לאמנות ותרבות יהודית ע"ש ג'ק, ג'וזף ומורטון מנדל
חן מלול
טל' 670-8844
[email protected]

ממונה על ארכיון הצילומים במרכז ע"ש פאלק   
רויטל חובב
677-1311
[email protected]

רכזת מאגרי מידע במרכז המידע לאמנות יהודית ואתנוגרפיה על שם אן ואיזידור פאלק   
אלונה פרבר
טל' 677-1311
[email protected]
           

אגף אדמונד ולילי ספרא לאמנויות

אוצרת ראשית לאמנויות ע"ש יולה וז'אק ליפשיץ
מירה לפידות
670-8988
[email protected]

אוצרת לאמנות בינתחומית  
טליה עמאר
טל' 670-8894
[email protected]

אוצרת לאמנות עכשווית ע"ש משפחת לנדו
ריטה קרסטינג
[email protected]
טל' 6708988

המחלקה לאמנות ישראלית
[email protected]

אוצר לאמנות ישראלית
ד"ר אמיתי מנדלסון
טל' 670-8841
[email protected]

אוצרת משנה לאמנות ישראלית 
איה מירון
טל' 670-8841
[email protected]

אוצרת בכירה לאמנות אירופה   
שלומית שטיינברג
טל' 670-8989
[email protected]

אוצרת לאמנות מודרנית 
ד"ר עדינה קמיאן-קשדן
טל' 670-8014
[email protected]

אוצרת משנה לאמנות מודרנית ע"ש סטלה פישבך
אפרת קליין-אהרן
[email protected]

אוצרת משנה לאמנות מודרנית ע"ש סטלה פישבך
נגה אליעש-זלמנוביץ
[email protected]

אוצרת ומנהלת המחלקה להדפסים ורישומים
ע"ש מיכאל ברומברג
טניה סירקוביץ
טל' 670-8969
[email protected]

אוצרת לרישומים והדפסים
רונית שורק
טל' 670-8853
[email protected]

אוצר מדור מפות ארץ-הקודש ע"ש נורמן ביר המחלקה לרישומים ולהדפסים
אריאל תשבי
המחלקה לרישומים ולהדפסים
טל' 670-8921|
[email protected]

אוצר לצילום   
דר' נעם גל
677-1335
[email protected]

ראש מדור עיזבונות צילום  
יהודית קפלן
טל' 670-8843
[email protected]

מ"מ אוצר לעיצוב   
אסנת סירקין
טל'670-8882
[email protected]

אוצרת משנה לאמנות אסיה
מרים מלאכי
טל' 670-8840
[email protected]

אוצר בכיר, אמנות אפריקה, אוקיאניה ויבשות אמריקה
מרטין רייט
טל' 670-8955

אוצרת לאמנות יבשת אמריקה 
איבון פלייטמן
טל' 670-8015
[email protected]

אוצרת לאמנות אפריקה ואוקיאניה 
דורית שפיר
טל' 670-8955
[email protected]


אוצרת משנה לרישומים והדפסים
נירית שרון דבל
[email protected]
טל' 670-8065

אוצרת, בית טיכו   
תמנע זליגמן
טל' 670-8913
[email protected]

רכז תיאום בקרת פרויקטים, אגף בצלאל 
מ"מ דניאל גלפרין
טל' 677-1355
[email protected]

רכזת אגף בצלאל
נטלי ללוש
טל'  670-8987
[email protected]

מנהלת מרכז המידע לאמנות ישראלית
ד"ר קופיאצקי עליזה
טל' 670-8018
[email protected]
 

אגף הנוער והחינוך לאמנות

ראש אגף הנוער והחינוך לאמנות
מנהלת מחלקת תערוכות
ד"ר טלי גביש
טל' 677-1335
[email protected]

עוזרת לאוצר ראשי
ליאורה פוגלמן
טל' 677-1336
[email protected]

אוצר בכיר, מנהל מחלקת חוגים
אלדד שאלתיאל
טל' 670-8961
[email protected]

אוצרת, מנהלת מחלקת השתלמויות לאנשי חנוך
ליהיא ספיר
טל' 670-8860
[email protected]

אוצרת, מנהלת מחלקת הדרכות
פלביה לבוב
677-1305
[email protected]

אוצרת, מנהלת המחלקה לתכניות העשרה
דניאלה שלו
טל' 677-1373
[email protected]

אוצרת משנה המחלקה לתכניות העשרה
חראש לנה
טל' 677-1302
[email protected]

אוצרת משנה לתערוכות ותאום ובקרה
סמדר גפני
טל' 670-8825
[email protected]

אוצרת משנה סדנת המיחזור
תלמה שולץ
טל' 670-8963
[email protected]

מנהלת ספריית אגף הנוער
אורנה גרנות
טל' 670-8952
[email protected]

אוצרת משנה שירות אגפי
דלילה היזמי
טל' 670-8964
[email protected]

אוצרת משנה לחינוך מוזיאלי
אלה רגב 
טל' 670-8891
[email protected]

אוצרת משנה לחינוך מוזיאלי 
אלה כהן 
טל' 670-8952
[email protected]

אוצר משנה לפרויקטים חינוכיים
קובי בן-מאיר
670-8053
 [email protected]
 


אחראית תחום  חינוך מיוחד

תמנה שחר
טל' 02-6771379
[email protected]

רכזת הדרכות
אמיליה ויד
טל' 670-8884
[email protected]

מנהלת אדמיניסטרציה וכח-אדם באגף הנוער
נאווה שוורץ
טל' 670-8068
[email protected]

עוזרת מנהלית לראש אגף הנוער
נעמה דרורי
טל' 670-8052
[email protected]


שירותי אוצרות

ראש אגף שירותי אוצרות
טניה כהן-עוזיאל
טל' 677-1356
[email protected]

מנהלת מחלקת תצוגות
רבקה מאיירס
טל' 670-8087
[email protected]

מעצב ראשי
אורן שגיב
טל' 6771374
[email protected]

מעצבת בכירה, תצוגת קבע
הלינה חמו
טל' 670-8982
[email protected]
 
ראש מחלקת ניוד תערוכות
סיון ערן
טל' 677-1317
[email protected]

ראש מחלקת פרסומים
נירית צור
670-8079
[email protected]

מעצבת ומשנה לראש מחלקת פרסומים
יעל במברגר
טל' 670-8892
[email protected]

עורכת בכירה לפרסומים באנגלית
אנה בארבר
טל' 670-8981
[email protected]

עורכת בכירה לפרסומים בעברית
תמי מיכאלי
טל' 670-8979
[email protected]

מנהל מחלקה לשרותים טכניים 
יניב כהן
טל' 670-8898
yanivco@imj.org.il

ממונה על ניהול פרויקטים
ארתור אבאקוב
טל' 670-8908
[email protected]

מנהל מעבדות שימור 
דוד ביגלאייזן
טל' 670-8881
[email protected]

מנהל מעבדת נייר  
מיכאל מגן
טל' 670-8808
[email protected]

מנהל מעבדת רפאות  
אנדריי ואינר
טל' 670-8810
[email protected]

מנהלת מעבדת כימיה 
מרינה רסובסקי
טל' 670-8817
[email protected] 

משמרת בכירה, מנהלת המחלקה לשימור טכסטיל
שושנה מנדל
טל' 670-8871
[email protected]

מנהל מעבדת ציור 
אלון גיורא
טל' 677-1380
[email protected]

המחלקה לצילום וזכויות יוצרים
עמליה קשת
טל' 670-8064
[email protected]

מנהל מחלקת צילום 
אלי פוזנר
670-8874
[email protected]

ממונה על פרויקטים מיוחדים- משרד הרשם
דפנה לפידות
טל' 670-8093
[email protected]

מנהלת מערכות מחשוב ואוספים
ד"ר קופיאצקי עליזה
טל' 670-8928
[email protected]

תקציבי תערוכות וביטוח
דליה אנג'ל
670-8897
[email protected]

רכזת תיאום בקרת פרוייקטים ועוזרת לראש אגף שירותי אוצרות
ליאת בנזגידה 
טל' 677-1357
[email protected]

מנהל מחלקת שיגור
הנק ון דורניק
טל' 670-8031
[email protected]

הספרייה לאמנות וארכאולוגיה ע"ש אקסל שפרינגר

מנהלת הספרייה ע"ש נינה אברמס
ויקטוריה ליידרמן
טל' 677-1306
[email protected]

ספרנית
טלי לינק
טל' 670-8886
[email protected]

ספרנית
ז'אנה בלוך
טל' 670-8084
[email protected]

ספרנית
אינה צלמן
טל' 670-8886
[email protected]

ספרנית
אינה לבנוביץ'
טל' 670-8084
[email protected]

 

אגף לקשרי חוץ


סמנכ"ל לפיתוח ולקשרי חוץ
ברק כהן
טל' 670-8098
[email protected]

מנהלת אגודת ידידי מוזיאון ישראל
רוטשטיין לאה
טל' 670-8815
טל' 677-1344
[email protected]

רכזת פיתוח קשרי תורמים ומנהלת פרויקטים מיוחדים
סוזן סטרול
טל' 6708-917
[email protected]

רכזת פיתוח באגף לקשרי חוץ
אמסלם יהודית
טל' 670-8861
[email protected] 

עוזרת מנהלית בלשכת סמנכ"ל קשרי חוץ
איבט מסיניאס
טל' 670-8098
[email protected]
 
רכזת פיתוח משאבים
לינדה נחמקין-סינואני
טל' 6708904
[email protected]

מנהלת קשרי תורמים
קארינה אוירבך
טל' 6708899
[email protected]


מנהלת תפעול
דליה לזר
טל' 670-8909
[email protected]

מנהלת ארכיון
תמר סופר
טל' 670-8037
[email protected]

רכזת מתנדבים 
דיצה לוי 
טל' 67-8925
[email protected]


מנהלת מחלקת אירועים 
נטע כהן
טל' 6708985
[email protected]


עומר צור
רכז אירועים עסקיים
מחלקת אירועים
[email protected]
02-6708970
 
אינה מיילר
מפיקה ראשית
מחלקת אירועים
[email protected]
02-6708895
 
זהר דביר
מפיקה ראשית
מחלקת אירועים
[email protected]
02-6708896

ראש אגף כספים  
אורנשטיין יוז'ו
טל' 670-8828
[email protected]

חשבת
שרי שפירא
[email protected]
טל' 677-1372

תקציבנית
סוניה גורטובניק
[email protected]

 

 

אגף משאבי אנוש

ראש אגף משאבי אנוש  
פיינשטיין דבורה
טל' 670-8956
[email protected]

נא לשלוח קורות חיים אל
[email protected]

סגנית ראש אגף משאבי אנוש
סיגלית ספיר 
טל' 670-8957
sigalitsaimj.org.il
 
ראש מחלקת השכר  
סילבנה אלה
טל' 670-8848
[email protected]

ראש מחלקת בטחון וחירום
עודד רחמים
טל' 670-8839
[email protected]

ראש אגף אחזקה ובינוי   
יצחק אסתרקין 
טל' 670-8851
[email protected]


מנהל מחלקת לוגיסטיקה ורכש
אביגדור נדב
[email protected]


אגף שיווק ויחסי ציבור

רן ליאור  
טל' 6771323
[email protected]

מנהלת פרסום 
סימה סייג 
טל' 670-8868
[email protected]

מנהלת משרד המנויים
נטליה קובל
טל' 670-8855
[email protected]

דוברת 
שכטר רחל
טל' 670-8935 
[email protected]

ממונה על עיתונות חוץ    
דבי רפס 
טל' 670-8935
[email protected]

מנהלת השירות לקהל
סוזי גביזון
טל' 670-8888
[email protected]

 רכזת שיווק
מרב אשר
[email protected]

מנהל מכירות- במח' שיווק
רוני פלד
טל' 6708824
[email protected]

יחידת המולטימדיה


אוצרת למולטימדיה ומנהלת היחידה 
ד"ר חזן סוזן
טל' 670-8066
[email protected]

וובמסטר
אבי רוזנברג
טל' 670-8066
w[email protected]

מעצבת האתר
חיה שפר
טל' 670-8066
[email protected]

עורכת האתר - עברית
חנה קן-ברונשוויג
טל' 670-8066
[email protected]

עורכת האתר - אנגלית
הדי אברמוביץ
טל' 670-8066
[email protected]

 

מערכות מידע ומחשוב

מנהל מחלקת מערכות מידע ומחשוב
מוטי דוזטו
טל' 6708028
 [email protected]

מנהל פרויקטים
מאיר אטיאס
טל' 670-8097
[email protected]

מנהל רשת
אהרן זלקוב

רכז טכנאים ותמיכת משתמשים
אריק מרדכי
[email protected]

טכנאי מחשבים ורשתות
אייל חוברה
טל' 670-8836
[email protected]

 מערכות מחשוב ואוספים  

מנהלת מערכות מחשוב ואוספים
ד"ר קופיאצקי עליזה
טל' 670-8928
[email protected]

 

ארגון המתנדבים

ראש ארגון המתנדבים   
אדגר זיסר
טל' 670-8925
[email protected]

רכזת מתנדבים 
דיצה לוי 
טל' 67-8925
[email protected]
 

חנויות

טלפון : 02-6728294

מנכ"ל
מור כלב
[email protected]

משאבי אנוש ושירות לקוחות
בתיה גרוסמן
טל' 6708056
[email protected]

פיתוח מוצרים
שרון מודן
טל' 6708826
[email protected]

קניינית
חני צלמונה
טל' 6724020
[email protected]

כספים
מייק פיקסלר
טל' 6708946
[email protected]

רכז ואדמיניסטרציה
ג'ובי פינסקו
טל' 6728883
[email protected]

 

מבקרת פנים

ורדי אילה, רו"ח
טל'670-8943, 670-8804

  

מסעדות

מסעדה בשרית מודרן
טל' 6480862

בית קפה מנספלד
טל' 5662308   טל'  5636280 ; 054-8847133
[email protected]

 














  •  
      בניית אתרים  בניית אתרים